2 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Dwójka Buław

Dwójka Buław w Tarocie jest dwudziestą czwartą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. To karta rozdroża. Mówi o konieczności podejmowania wyboru. Wybór prosty i trudny zarazem, bowiem daje perspektywy na coś nowego i pasjonującego, ale wymaga pewnych poświęceń. To, co się przed nami otwiera, jest nowe, a więc może budzić pewne lęki. Ale to również dwoistość, którą może udać się połączyć. To zaangażowanie w pracę w dwóch różnych firmach lub zdobywanie wiedzy na dwóch kierunkach studiów. Dwójka Buław mówi także o ogromnej roli współpracy w kierunku osiągnięcia określonych celów. Widząc tę kartę, jest to jasny sygnał, że znacznie lepiej postawić na pracę w duecie, niż pracować indywidualnie.

Dwójka Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Mars w Baranie
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Wybór
Inne nazwy: Dwójka Kijów, Dwójka Pałek

Rada: Połącz swoją siłę woli z chęciami. Poszukuj brakującego elementu, który pomoże Ci podjąć decyzję.

Ostrzeżenie: Nie zatrzymuj się, nie odwlekaj decyzji i działań. Stagnacja niesie niekorzystne skutki.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Współpraca, Wybór, Dwie możliwości, Negocjowanie, Decydowanie, Rozwój, Nowy kierunek, Partnerstwo

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Niepewność, Obawy, Poczucie niepokoju, Niemożność podjęcia decyzji, Brak zdecydowania, Upartość, Impulsywność w działaniu, Nieprzemyślane decyzje, Niekorzystna współpraca

2 Buław w Tarocie jako osoba

Człowiek, który kryje się w karcie Dwójki Buław jest człowiekiem niosącym w sobie wewnętrzny dylemat. Osoba, która ma do podjęcia ważną decyzję, jednak bardzo się waha. Ktoś, kto może obserwować, analizować, jednak nie podejmuje konkretnych kroków.

2 Buław Tarot – Zdrowie

Dwójka Buław może wskazywać na problemy związane z pracą serca. Symbolizuje też ogólną utratę energii i sił witalnych.

Dwójka Buław Tarot – Miłość

Karta Dwójki Buław mówi o pojawieniu się niepewności w relacji partnerskiej. Brak poczucia stabilizacji. Uświadamianie sobie, że druga osoba za bardzo różni się od nas osobowością, temperamentem czy też ma zupełnie inne postrzeganie świata, co prowadzi do wielu sporów i trudności w osiągnięciu kompromisu. Dylematy uczuciowe, podjęcie ważnej decyzji.

2 Buław Tarot – Finanse

W sferze finansów Dwójka Buław zapowiada trudności w pozyskiwaniu pieniędzy. Poczucie niespełnienia z zarobków w obecnej firmie. To także niechęć do podejmowania nowych inwestycji.

Dwójka Buław Tarot – Praca

W pracy karta ta może zwiastować pojawienie się nowej propozycji, nad którą będziesz się zastanawiać. Może jednak zabraknąć odwagi, by z niej skorzystać. Rozważania na temat rozpoczęcia pracy w nowym kierunku. Stanięcie przed trudnym wyborem ścieżki zawodowej.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99