6 KOCHANKOWIE

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

VI Kochankowie

Kochankowie w Tarocie są siódmą kartą, z przypisaną liczbą 6 i wchodzą w grupę Arkan Wielkich. Przesłanie karty Kochankowie mówi przede wszystkim o bardzo trudnej sztuce dokonywania właściwych wyborów. Takich, które nie są podejmowane spontanicznie, pod wpływem emocji, a takich, które są bardzo dokładnie przemyślane. Choć karta mówi również o miłości i relacji partnerskiej, to zwykle ukazuje się w takiej sytuacji, kiedy pomiędzy dwojgiem ludzi staje osoba trzecia. Osoba, która kusi niczym wąż w biblijnym raju.

Kochankowie w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Liczba: 6
Myśl przewodnia: Wybór
Inne nazwy: Zakochani
Rada: Odkryj plusy różnic i przeciwieństw. Podejmuj świadome i przemyślane decyzje.
Ostrzeżenie: Uważaj, by przy rozważaniach i decyzjach pewne rzeczy nie przyćmiły pozostałych. Być może ważniejszych.

Kochankowie Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Kochankowie w pozycji prostej wskazują na udane partnerstwo. Skupienie się w życiu na miłości i wszelkich emocjonalnych doznaniach. Budowanie więzi z drugim człowiekiem. Budowanie i pielęgnowanie relacji partnerskiej, przyjaźń w związku. Także umiejętność nawiązywania dobrych relacji z innymi ludźmi, zawieranie relacji przyjacielskich. Pod kątem sfery zawodowej, warto nie skupiać się na działaniu w pojedynkę, współpraca przyniesie lepsze efekty. Ważnym przesłaniem tej karty jest także umiejętność podejmowania odpowiednich wyborów.
Słowa kluczowe: Przyjaźń, Związek partnerski, Kochanie, Równowaga, Zjednoczenie, Spotkanie, Podejmowanie decyzji

Kochankowie Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Kochankowie w pozycji odwróconej zapowiadają kłopoty w sferze uczuciowej. Kryzysy i kłótnie w relacji. Brak harmonii i szczerości między partnerami. W relacji może pojawić się osoba trzecia, która namiesza. Nieuczciwość i zdrada. Budowanie relacji z osobą nieszczerą, która jednocześnie rozwija relację z inną osobą. Karta ta mówi także o ulokowaniu swojego zainteresowania w niewłaściwej osobie. Zauroczenie, które nie zostanie odwzajemnione.
Słowa kluczowe: Zdrada, Kłamstwa, Nieodwzajemnione uczucie, Złe zauroczenie, Trójkąt w partnerstwie, Zazdrość, Niebezpieczny romans, Pożądanie, Rozwód

Kochankowie w Tarocie jako osoba

Karta Kochankowie zazwyczaj wskazuje młodą osobę, która wchodzi w świat miłości, w nowy związek, przed którą się pierwsze doświadczenia uczuciowe. Może symbolizować także człowieka, przed którym stoi trudna do podjęcia decyzja.

Kochankowie Tarot – Zdrowie

Karta Kochankowie w rozkładzie na zdrowie wskazuje na problemy związane z podwójnymi narządami, takimi jak jajniki, nerki, czy płuca.

Kochankowie Tarot – Miłość

Na miłość karta Kochankowie pokazuje nowe znajomości, romanse, związki. Może wskazywać także przyszłe zaręczyny albo ślub. To także symbol dylematów uczuciowych. Trudność w podjęciu decyzji, z kim chce budować się poważniejszą relację.

Kochankowie Tarot – Finanse

Kochankowie to karta, która wskazuję na równowagę i stabilizację finansową. Może wskazywać na wydatki związane z tym, by sprawić miłą niespodziankę bliskiej osobie.

Kochankowie Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę karta Kochankowie oznacza czerpanie przyjemności ze swojej pracy, praca jako pasja i hobby. Symbolizuje również podejmowanie trudnych decyzji dotyczących sfery zawodowej.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99