9 MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

Dziewiątka Mieczy

Dziewiątka Mieczy w Tarocie jest pięćdziesiątą dziewiątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta ta mówi o złych snach, o koszmarach, które nie pozwalają spokojnie spać. Sny, w których odbijają się nasze obawy, lęki i trudne przeżycia z przeszłości, przekształcając się w mroczne historie, które nawiedzają w nocy. To bezsenność, problem z tym, by dostarczyć organizmowi potrzebną regenerację. To stresujące sytuacje i problemy, z którymi ciężko sobie poradzić. Problemy, które często wywołane są ciągłym działaniem według jednego, niewłaściwego schematu. Zapowiedź powtórki trudnych przeżyć, z którymi wcześniej się już mierzyliśmy. Dziewiątka Mieczy mówi także o skłonności do popadania w negatywne myślenie, tworzenie czarnych scenariuszy, przez co przyciągamy do życia to, czego tak naprawdę chcielibyśmy się ustrzec.

9 Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Mars w Bliźniętach
Żywioł: Powietrze
Myśl przewodnia: Koszmary

Rada: Powiedz o dręczących Cię lękach komuś, komu ufasz. Zmierz się ze swoimi koszmarami.

Ostrzeżenie: Nie zamykaj się na pomoc od drugiego człowieka.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Złe sny, Bezsenność, Cierpienie, Rozczarowanie, Powracająca przeszłość, Zły schemat, Iluzja

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej
: Przepracowanie trudnej przeszłości, Wybaczenie, Nowy kierunek, Wyciągnięcie lekcji z popełnionych błędów, Działanie w nowy sposób, Świadomość

Dziewiątka Mieczy w Tarocie jako osoba

Karta Dziewiątki Mieczy mówi o osobie, którą męczą koszmary z przeszłości. W przenośni i dosłownie, bowiem osoba ta może mieć problemy ze spaniem, w ciągu nocy często nawiedzają ją koszmary. Człowiek, który jest zmęczony życiem. Ma w sobie wiele blokad, których nie potrafi przepracować. To także osoba, która nie potrafi uczyć się na błędach. Nie wyciąga wniosków ze swoich porażek, idąc wciąż tym samym schematem.

9 Mieczy Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Dziewiątka Mieczy mówi przede wszystkim o problemach ze snem. To bezsenność, problemy z zaśnięciem i z utrzymaniem snu. Sen przerywany przez koszmary. Sytuacje stresowe, które przekładają się na zły stan zdrowia. Problemy z układem nerwowym. Karta mówi także o depresji.

Dziewiątka Mieczy Tarot – Miłość

W rozkładzie na miłość Dziewiątka Mieczy zwykle mówi o samotności. Zamykanie się na nowe znajomości, strach przed odrzuceniem, lęk przed powtórzeniem się trudnych sytuacji na tle uczuciowym, które miały miejsce w przeszłości. To także tęsknota za kimś z przeszłości, kto wyrządził krzywdę. Trudna relacja, którą trudno od siebie odciąć. Karta mówi również o powtarzaniu tych samych błędów w wyborze partnera oraz w budowaniu relacji, co sprawia, że kolejne relacje kończą się w ten sam, rozczarowujący sposób.

9 Mieczy Tarot – Finanse

Karta Dziewiątki Mieczy jest ciężką prognozą dla finansów. Mówi bowiem ona o bardzo trudnej sytuacji materialnej, wskazuje na krytyczny stan. Brak odpowiedniej ilości środków, by zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. Konieczność spłaty starych lub długofalowych, sporych zadłużeń.

Dziewiątka Mieczy Tarot – Praca

W pracy Dziewiątka Mieczy mówi o trudnych wyzwaniach, którym ciężko podołać. Praca w nerwowej atmosferze, w bardzo trudnych warunkach, praca pod presją. Ciężkie obowiązki, a niskie zarobki. Strach przed zmianą pracy. Kurczowe trzymanie się swojej posady, pomimo odczuwania wobec niej samych negatywnych emocji.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99