8 MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

Ósemka Mieczy

Ósemka Mieczy w Tarocie jest pięćdziesiątą ósmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Ósemki Mieczy mówi o problemach z akceptacją siebie. To wywołuje brak wiary w siebie i w swoje możliwości. Brak wiary w to, że można wyjść z trudnej sytuacji. To wejście w pułapkę negatywnego myślenia. Poczucie spętania, w którym nie widać perspektyw na rozwiązanie sprawy. Tworzenie w głowie kolejnych barier, blokad i ograniczeń. Skupianie się na beznadziejności swojej sytuacji, na beznadziejności swojego życia. Bardzo krytyczne ocenianie samego siebie. Pielęgnowanie w sobie poczucia winy, co bezpośrednio hamuje możliwość rozwoju.

8 Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Jowisz w Bliźniętach
Żywioł: Powietrze
Myśl przewodnia: Ograniczenia

Rada: Uwierz w siebie i swoje możliwości.

Ostrzeżenie: Nie twórz w swojej głowie coraz to nowych ograniczeń. Nie poddawaj się poczuciu bezradności.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Spętanie, Wewnętrzne ograniczenia, Brak wiary w siebie, Niska samoocena, Brak świadomości, Zamknięcie, Przeszkody

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej
: Uwolnienie, Samoakceptacja, Wiara w swoje możliwości, Swoboda działania, Rozwój

Ósemka Mieczy w Tarocie jako osoba

Człowiek, którego opisuje Ósemka mieczy, to ktoś, kto nie wierzy w siebie. To osoba z bardzo niską samooceną, niepotrafiąca dostrzec w sobie swojej siły. Osoba, która ma negatywne zdanie o sobie. To także ktoś, kto tkwi w pułapce własnych negatywnych myśli. Osoba z wieloma kompleksami, strachliwa, wycofana.

8 Mieczy Tarot – Zdrowie

Ósemka Mieczy w zdrowiu mówi przede wszystkim o wszelkiego rodzaju chorobach związanych z psychiką. Wskazuje także na występowanie dolegliwości psychosomatycznych. Wyczerpanie psychiczne i fizyczne. Zapowiada także problemy ze wzrokiem.

Ósemka Mieczy Tarot – Miłość

Karta Ósemki Mieczy to strach przed miłością. Strach przed zakochaniem, ale także brak wiary w to, że można być kochanym przez inną osobę. Trzymanie się swoich wewnętrznych blokad, nieumiejętność poradzenia sobie z nimi. Często to nawet niechęć do tego, by podjąć próbę otworzenia się przed innymi. Zamknięcie swoich uczuć dla siebie samego. Zamknięcie na nowe znajomości.

8 Mieczy Tarot – Finanse

Jako, że Ósemka Mieczy wskazuje na brak samoakceptacji i pewności siebie, tym samym przekłada się to na trudną sytuację finansową. To zablokowanie dla siebie przypływu strumienia obfitości. Zamknięcie na energię pieniędzy.

Ósemka Mieczy Tarot – Praca

Karta ta zapowiada trudności w znalezieniu pracy. Dłuższy czas spędzony na bezrobociu. Zapowiada znalezienie pracy, która jest pracą podrzędną, z bardzo niskimi zarobkami. Praca, która jest wykonywana tylko po to, by móc przetrwać.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99