3 MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

Trójka Mieczy

Trójka Mieczy w Tarocie jest pięćdziesiątą trzecią kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta ciosu w serce. Trzy miecze, które skutecznie ranią, wywołując rozczarowanie, smutek i cierpienie. Cierpienie, z którym bardzo ciężko sobie poradzić. Trójka Mieczy mówi o bolesnych doznaniach emocjonalnych. To zdrada ze strony bliskiej osoby. Ktoś, kto był ważny, wyrządza wielką krzywdę. Krzywda, która nie tylko wywołuje cierpienie i rozpacz, ale także podważa fundament relacji, jakim jest zaufanie. Przy doświadczeniach związanych z Trójką Mieczy ciężko jest przez jakiś czas komukolwiek zaufać. Karta ta mówi także o bolesnym rozstaniu. Rozstaniu, na które nie było się mentalnie przygotowanym.

3 Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Saturn w Wadze
Żywioł: Powietrze
Myśl przewodnia: Cierpienie

Rada: Ucz się na błędach popełnianych przez Twoje serce.

Ostrzeżenie: Nie pozwalaj sobie na to, by tkwić w roli zranionej ofiary.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Smutek, Rozczarowanie, Cios w serce, Płacz, Ból emocjonalny, Rozstanie, Zdrada

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Współczucie, Podnoszenie po porażce, Zrozumienie, Wybaczenie, Mała strata

Trójka Mieczy w Tarocie jako osoba

Osoba, o której mówi karta Trójki Mieczy to osoba niosąca w sobie ogromne cierpienie. Może to być człowiek, który niedawno przeżył bolesny cios prosto w serce. Ktoś, kto nie potrafi w tym momencie odnaleźć sensu w życiu. Osoba rozczarowana, nieufna.

3 Mieczy Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Trójka Mieczy mówi o problemach z układem oddechowym oraz układem pokarmowym. Mogą wystąpić problemy z oddychaniem oraz zatrucia pokarmowe. Karta ta może wskazywać na rozwijanie się nowotworu w organizmie.

Trójka Mieczy Tarot – Miłość

W miłości Trójka Mieczy mówi przede wszystkim o dużym rozczarowaniu i cierpieniu. Wskazuje na bolesne zranienie przez bliską osobę. Zadanie ran, z którymi bardzo trudno sobie poradzić. To karta zdrad, krzywd i rozstań.

3 Mieczy Tarot – Finanse

Pod kątem finansów Trójka Mieczy nie zwiastuje niczego pozytywnego. To trudna sytuacja finansowa. Większy wydatek, strata finansowa. Karta ta mówi również o wykorzystaniu na tle finansowym przez osobę, której się ufało.

Trójka Mieczy Tarot – Praca

Trójka Mieczy mówi o otrzymaniu wypowiedzenia, o nagłej utracie pracy. Wskazuje również na trudności ze znalezieniem nowego zatrudnienia. Skupienie się na swoich porażkach, przez co brakuje siły na to, by poszukiwać pracy.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99