9 MONET

Dwór Monet, Tarot

Dziewiątka Monet

Dziewiątka Monet w Tarocie jest siedemdziesiątą trzecią kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Przesłanie tej karty mówi przede wszystkim o finansowej stabilizacji. Spełnienie na tle materialnym. Dojście do takiej pozycji, w której finanse przestają mieć już pierwszorzędne znaczenie. Otwierają się nowe perspektywy na rozwój. Korzystanie ze zgromadzonych zasobów, po to, by sprawiać sobie przyjemność. Inwestowanie w siebie i w swoje pasje. Jednak Dziewiątka Monet mówi również o pięknie. Pięknie, w różnego rodzaju formach. To zarówno piękno urody, ale i piękno sztuki, piękno przyrody. Zamiłowanie do pięknych rzeczy, do luksusu. Otaczanie się pięknymi ludźmi i pięknem natury.

9 Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Wenus w Pannie
Żywioł: Ziemia
Myśl przewodnia: Piękno
Inne nazwy: Dziewiątka Denarów, Dziewiątka Pentakli

Rada: Spraw, by Twoje otoczenie było piękne.

Ostrzeżenie: Nie bój się zmian na lepsze, nawet gdy czujesz, że teraz jest dobrze.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Spełnienie finansowe, Premia, Podwyżka, Awans, Obcowanie z naturą, Zamiłowanie do piękna, Sztuka, Dobra materialne, Uroda

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Materializm, Trudności finansowe, Zapatrzenie w siebie, Zła kondycja, Niedbanie o swój wygląd

Dziewiątka Monet w Tarocie jako osoba

Karta Dziewiątki Monet mówi o osobie, która jest zadowolona ze swojego życia. Ktoś, kto ma uporządkowaną, ustabilizowaną sytuację w życiu. Poświęca czas na samorozwój, na rozwijanie swoich pasji. Osoba, która ma zamiłowanie do sztuki w różnych jej rodzajach. Człowiek kochający naturę, potrafiący docenić piękno przyrody. Karta ta mówi także o osobie, która jest bardzo zadbana, atrakcyjna pod kątem wyglądu.

9 Monet Tarot – Zdrowie

Karta Dziewiątki Monet nie zapowiada problemów na tle zdrowotnym. Wskazuje na korzystanie z różnego rodzaju zabiegów upiększających czy z relaksacyjnych masaży, zabiegów w SPA.

Dziewiątka Monet Tarot – Miłość

Pod kątem uczuciowym Dziewiątka Monet mówi o budowaniu stabilnej relacji partnerskiej. Zapowiada szczęśliwy czas, w którym wspólnie z drugą połową korzysta się z życiowych przyjemności. To wspólne podróże, odwiedzanie miejsc związanych z kulturą i sztuką, uczestniczenie w oficjalnych wydarzeniach, rozwijanie wspólnych pasji.

9 Monet Tarot – Finanse

W rozkładzie na finanse karta Dziewiątki Monet mówi o dojściu do takiego poziomu, w którym odczuwa się nie tylko spokój i bezpieczeństwo, ale także i spełnienie. To bardzo dobra, zadowalająca sytuacja finansowa. Większe przypływy, podwyżki, zwroty z inwestycji. Swobodny przepływ finansowy.

Dziewiątka Monet Tarot – Praca

Karta Dziewiątki Monet pod względem pracy mówi o posadzie, w której czuje się satysfakcje. Praca, której można być pewnym. Praca, która daje możliwość rozwoju. Swobodne rozwijanie kariery, zdobywanie wyższych stanowisk. Ciekawe projekty do realizacji. Zadowolenie z przebiegu kariery zawodowej.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99