8 MONET

Dwór Monet, Tarot

Ósemka Monet

Ósemka Monet w Tarocie jest siedemdziesiątą drugą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. To karta perfekcjonizmu, profesjonalizmu, precyzyjności. Dopieszczanie, zapinanie na ostatni guzik, dążenie do ideału. To pieczołowite dbanie o każdy, nawet najmniejszy detal. Nic teraz nie umknie czujnemu oku, każda wada zostanie zauważona. Karta mówi o uczciwej i sumiennej pracy. O poważnym podchodzeniu do swoich obowiązków. Zwiastun okresu, w którym ważna będzie praca i rozwój osobisty. To zbieranie doświadczeń, nauka, poszerzanie kompetencji, nabieranie nowych umiejętności bądź doskonalenie tych, które już się posiada.

8 Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Słońce w Pannie
Żywioł: Ziemia
Myśl przewodnia: Precyzja
Inne nazwy: Ósemka Denarów, Ósemka Pentakli

Rada: Zwracaj uwagę na detale.

Ostrzeżenie: Nie zaniedbuj innych sfer w swoim życiu, skupiając się wyłącznie na pracy.

Słowa kluczowe w pozycji prostej
: Pracowitość, Sumienność, Dokładność, Pedantyzm, Dbałość o szczegóły, Doszkalanie się, Szlifowanie umiejętności

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Bałaganiarstwo, Niedokładna praca, Zbyt wysokie oczekiwania, Próżność

Ósemka Monet w Tarocie jako osoba

Karta Ósemki Monet mówi o osobie bardzo pracowitej, sumiennej i uczciwej. To osoba, która jest bardzo precyzyjna, zwraca uwaga na wszystkie szczegóły. Człowiek, który oddaje się pracy, ale i nauce. Cały czas poszerza swoje kompetencje, szlifuje umiejętności i poszerza zakres wiedzy. Stawia na swój rozwój osobisty i zawodowy. Ma skłonności do pracoholizmu. Czasami może być osobą przesadnie drobiazgową. Taką, która potrafi wszcząć awanturę z pozoru błahych powodów.

8 Monet Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Ósemka Monet wskazuje na klarowną sytuację. To zrównoważone zdrowie, nabranie sił witalnych i pozytywnej energii. Karta ta może mówić o nadwyrężaniu swoich sił poprzez zbytnie poświęcanie się pracy, a za krótki czas poświęcony na regenerację.

Ósemka Monet Tarot – Miłość

W miłości Ósemka Monet mówi o pracy nad relacją. Czas, w którym trzeba będzie wykazać się zaangażowaniem, by odbudować, naprawić związek. Jednak karta ta mówi także o odwrotnej sytuacji, w której to bardziej poświęca się swoją uwagę na pracy, zaniedbując przy tym potrzeby partnera. Problem z przenoszeniem problemów zawodowych do domu, przez co relacja ucierpi.

8 Monet Tarot – Finanse

Karta Ósemki Monet zapowiada większe zyski finansowe. Przypływy finansowe, które będą wypracowane własnymi dłońmi. Karta ta mówi również o ciągłym inwestowaniu w swój rozwój. Wydatki na rozwój firmy bądź na uczestnictwo w szkoleniach, kurach, które w efekcie pomogą zdobyć lepsze propozycje zawodowe i tym samym lepsze finanse.

Ósemka Monet Tarot – Praca

Karta Ósemki Monet mówi o oddaniu się sferze zawodowej. To sumienne i precyzyjne wykonywanie swoich obowiązków. Ciągły rozwój i poszerzanie swój kompetencji. Możliwość zdobycia awansu, dzięki swojemu zaangażowaniu w pracę. Okres wytężonej pracy, praca po godzinach.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99