7 RYDWAN

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

VII Rydwan

Rydwan w Tarocie jest ósmą kartą, z przypisaną liczbą 7 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich. Rydwan to karta mówiąca przede wszystkim o silę woli, wysokich ambicjach i motywacji do działania. Istotny jest tutaj wysiłek włożony w to, by osiągnąć cel. Rydwan to moc sprawcza. Bez podjęcia działań, nie uda się nic zmienić. Jednak kiedy się wysilisz, jesteś w stanie osiągnąć wielki sukces. Osiągnięcia, które mogą zaskoczyć. Pozwól sobie na radość ze swoich sukcesów. Karta mówi również o przemieszczaniu się, podróżach.

Rydwan w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Rak
Żywioł: Woda
Liczba: 7
Myśl przewodnia: Zwycięstwo
Inne nazwy: Woźnica, Wóz
Rada: Żyj tu i teraz, czerp radość z obecnej chwili. Wykorzystuj swoje siły, by osiągnąć to, na czym Ci zależy.
Ostrzeżenie: Nie spoczywaj na laurach, kiedy już osiągniesz zamierzone cele. Zawsze możesz dokonać czegoś więcej.

Rydwan Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Rydwan w pozycji prostej mówi o bardzo dynamicznie rozwijających się sytuacjach. To czas wykorzystywania swoich mocy, do tego by osiągnąć sukces. Sukces, który jest wynikiem ciężkiej pracy. Stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej. Wciąż poszerzające się perspektywy na rozwój. Aktywny czas, załatwianie wielu spraw. Ogrom obowiązków, który jednak nie przytłacza. Przemieszczanie się wszelkimi środkami transportu. Wycieczki, podróże. Karta ta jest symbolem męskiej seksualności.
Słowa kluczowe: Wyjazd, Przemieszczenie, Ruch, Zmiana, Rozwój, Realizacja, Szczęście, Sukces, Zwycięstwo, Przeznaczenie

Rydwan Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Rydwan w pozycji odwróconej mówi o zaprzepaszczeniu szans, poprzez brak inicjatywy i działań. Odpuszczenie i wyraźny spadek motywacji. Brak chęci do tego, by się rozwijać. Brak wiary w siebie. Sytuacje pełne komplikacji, które przekładają się na niemożność doprowadzenia ich do końca. Wyzwanie, które kończy się fiaskiem.
Słowa kluczowe: Komplikacje, Niepowodzenie, Nieudana inwestycja, Wypadek drogowy, Brak motywacji

Rydwan w Tarocie jako osoba

Rydwan to osoba prężnie działająca, aktywna, przedsiębiorcza, przebywająca w ciągłym ruchu. Może symbolizować osobę podatną na układy. Przystojny mężczyzna, który bardzo pozytywnie oddziałuje na płeć przeciwną.

Rydwan Tarot – Zdrowie

Rydwan wskazuje dobre zdrowie, a także uleczenie z nabytych schorzeń. Przypływ sił witalnych, odczuwalna poprawa w zdrowiu. Może wskazywać także na kłopoty ze wzrokiem.

Rydwan Tarot – Miłość

Rydwan w sferze uczuciowej pokazuje nową relacje, zauroczenie, zabieganie o partnera, rywalizację. Symbolizuje także romans z osobą poznaną na wyjeździe. Relacja oparta na seksualności. W przypadku mężczyzn Rydwan mówi o dużym zainteresowaniu ze strony płci przeciwnej.

Rydwan Tarot – Finanse

W finansach Rydwan oznacza bezpieczeństwo i niezależność. Większe przypływy finansowe, sukcesy, podwyżki. Pieniądze do zdobycia, dzięki pracy własnych rąk.

Rydwan Tarot – Praca

Na sferze pracy Rydwan pokazuje wysiłek fizyczny, sporą ilość obowiązków, pracę za granicą. Może wskazywać również na podjęcie nowej pracy. Wysoka aktywność i bardzo rozległe działania na płaszczyźnie zawodowej.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99