KRÓLOWA BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Królowa Buław

Królowa Buław w Tarocie jest trzydziestą piątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Królowej Buław mówi przede wszystkim o podejmowaniu niezależnych działań. To odwaga, wiara w siebie i swoje możliwości, pewność siebie i swoich atutów. Także umiejętność wykorzystywania swoich atutów, by osiągnąć to, na czym nam zależy. Spore powodzenie w przedsięwzięciach biznesowych. Umiejętność działania improwizacyjnego. W przypadku Królowej Buław nie jest konieczny plan działania, to dar do odnajdywania się w każdej sytuacji. Szybkie reakcje. Także otwartość na nowe znajomości. Pozyskiwanie kontaktów, umiejętność budzenia sympatii i zainteresowania otoczenia swoją osobą. Urok osobisty, którym można łatwo zauroczyć. Tworzenie relacji pełnych emocji i pożądania.

Królowa Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Ryb i pierwsze dwie trzecie Barana
Żywioł: Woda z ogniem
Myśl przewodnia: Temperament
Inne nazwy: Królowa Kijów, Królowa Pałek

Rada: Poczuj swoją siłę, która tkwi w Tobie. Pomagaj innym w rozbudzaniu ich sił.

Ostrzeżenie: Nie bądź zbyt próżny. Nie popadaj w skrajny egoizm.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Niezależność, Improwizacja, Optymizm, Dominacja, Inicjatywa, Temperament, Seksualność, Atrakcyjność fizyczna, Intrygowanie

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej
: Uzależnienie od innych, Brak własnej inicjatywy, Wykorzystywanie innych, Fałszywość, Manipulacja

Królowa Buław w Tarocie jako osoba

Królowa Buław to kobieta, która jest bardzo energetyczna, żywiołowa, ekspresyjna, ale zaraz pozostawiająca pewną nutę tajemnicy, przez którą intryguje swojego otoczenie. Zwłaszcza intryguje mężczyzn, bowiem to kobieta o wysokim poziomie atrakcyjności fizycznej. Kobieta bardzo zadbana, piękna, seksowna. Uosabia postać kochanki.

Królowa Buław Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Królowa Buław wskazuje na problemy w obrębie głowy. Mogą to być bóle głowy, migreny, gorączka, ale także dolegliwości w miejscach pozostających w obszarze głowy, czyli choćby bóle zatok, uszu czy zębów.

Królowa Buław Tarot – Miłość

W miłości Królowa Buław oznacza przede wszystkim otwartość na nowe znajomości. Nawiązywanie kontaktów i tworzenie nowych relacji. Relacje te zwykle są pełne namiętności i pożądania. Zwykle są to relacje romansowe. Sama Królowa Buław mówi także o tym, że to kobieta podejmuje większą inicjatywę, by rozwinąć znajomość.

Królowa Buław Tarot – Finanse

Królowa Buław mówi o niezależności finansowej. To dojście do takiego poziomu, w którym nie jesteśmy od nikogo zależni pod kątem pieniędzy. Gospodarujemy swoim budżetem, który pozwala nam na zaspokojenie wszelkich potrzeb. To także śmiałe podejmowanie działań, dzięki którym udaje się zarobić wysokie kwoty. Odczuwalne polepszenie sytuacji finansowej.

Królowa Buław Tarot – Praca

Pod kątem zawodowym Królowa Buław mówi o oddawaniu się pracy z pasją. To umiejętność czerpania satysfakcji z wykonywanych obowiązków, ale także zdolność budzenia w innych chęci do pracy. Predyspozycje do pracy, w której kieruje się zespołem ludzi. Niezależność Królowej Buław może oznaczać także pójście w kierunku rozwijania własnego biznesu bądź też pracy freelancera.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99