9 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław w Tarocie jest trzydziestą pierwszą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Dziewiątki Buław mówi przede wszystkim o obawach, lękach i poczuciu wewnętrznego napięcia. Może to być poczucie znalezienia się w sytuacji bez wyjścia. Takiej sytuacji, która sprawia, że odczuwamy zniechęcenie do dalszego działania lub do obrony. To też poczucie niewoli, bycie w potrzasku. Nieumiejętność dostrzeżenia dla siebie drogi, która pozwoli wyjść z opresji. Ciągła, przemęczająca czujność, brak zaufania. Dopatrywanie się samych zagrożeń. Dziewiątka Buław mówi też o poddaniu się. Całkowitym bądź tylko tym chwilowym, które pozwoli na nabranie sił, regenerację.

9 Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Księżyc w Strzelcu
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Napięcie
Inne nazwy: Dziewiątka Kijów, Dziewiątka Pałek

Rada: Bądź dzielny. Wykorzystuj zapasy swoich sił.

Ostrzeżenie: Nie popadaj w desperację. Nie pozwól, by lęki wzięły nad Tobą górę.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Zmęczenie, Poczucie napięcia, Presja, Obawy, Stres, Wewnętrzny niepokój, Zamknięcie, Brak zaufania

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Gotowość do obrony, Odpoczynek, Nabieranie sił, Czekanie z działaniem na odpowiedni moment

Dziewiątka Buław w Tarocie jako osoba

Dziewiątka Buław mówi o osobie, która może wydawać się zmęczona życiem. Jest zamknięta, nie dzieli się swoimi emocjami. Osoba, która może odczuwać obawy, napięcie, stres. Żyje pod jakąś presją. Walczy z traumami z przeszłości.

9 Buław Tarot – Zdrowie

W przypadku zdrowia Dziewiątka Buław wskazuje na problemy z układem nerwowym. Może wskazywać na różnego rodzaju dolegliwości, które są aktywowane przez zbyt duży stres. Cierpienia wywołane bólami w różnych miejscach. Przemęczenie.

Dziewiątka Buław Tarot – Miłość

W miłości karta Dziewiątki Buław mówi o zniechęceniu, o wycofaniu się ze sfery uczuciowej. Strach przed ponownym zaufaniem. Strach przed tym, by otworzyć przed kimś swoje serce. Przerabianie trudnych relacji z przeszłości. Obawy przed tym, że zostaniemy ponownie wykorzystani.

9 Buław Tarot – Finanse

Karta Dziewiątki Buław mówi o trudnościach w sferze finansowej, które są związane przede wszystkim z brakiem wiary w siebie. Brak działań, by zmienić swoją sytuację finansową. Niskie zarobki, które nie są wystarczające do spełnienia wszystkich potrzeb.

Dziewiątka Buław Tarot – Praca

Dziewiątka Buław mówi o pracy, która nie daje poczucia satysfakcji. Wręcz przeciwnie, to praca, która jest wyczerpująca psychicznie. Miejsce pracy i obowiązki, które bardzo stresują. Pracowanie pod presją. Brak możliwości wzięcia urlopu, pomimo potrzeby odpoczynku.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99