7 MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

Siódemka Mieczy

Siódemka Mieczy w Tarocie jest pięćdziesiątą siódmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. To karta ostrzeżenia. Mówi o przebiegłości, intrygach, manipulacjach, oszustwach, wykorzystaniu i kradzieży. Zagrożenie może kryć się tam, gdzie się go w ogóle nie spodziewamy. Zagrożenie, które nie jest widoczne na pierwszy rzut oka. Ale ono istnieje. I kiedy w porę go nie dostrzeżemy, przyniesie w naszym życiu odczuwalne straty. Wprowadzi zamęt i narazi na nieprzyjemne konsekwencje. Należy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Przyda się także stosowanie zasady o ograniczonym zaufaniu. Siódemka Mieczy mówi również o możliwości pojawieniu się plotek i fałszywych oskarżeń.

7 Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Księżyc w Wodniku
Żywioł: Powietrze
Myśl przewodnia: Przebiegłość

Rada: Działaj dyskretnie.

Ostrzeżenie: Bądź czujny.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Podstęp, Intryga, Dyskrecja, Zdrada, Dwulicowość, Plotki, Manipulacja, Oszustwo, Kradzież, Niejasne intencje

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Nabieranie zaufania, Otwartość, Szczerość, Trafna rada, Odzyskanie skradzionego mienia, Bezpieczeństwo

Siódemka Mieczy w Tarocie jako osoba

Osoba, którą symbolizuje Siódemka Mieczy to ktoś sprytny, przebiegły, ale i ostrożny, potrafiący działać w sposób niewidoczny, dyskretny. To ktoś, kto jest dobrym detektywem. Jest to także człowiek, który potrafi bardzo dobrze kłamać i manipulować. Ktoś, kto ma nieuczciwe intencje.

7 Mieczy Tarot – Zdrowie

Siódemka Mieczy w zdrowiu mówi o źle postawionych diagnozach, a tym samym źle dobranych lekach bądź stosowaniu złej metody leczenia. Karta wskazuje również na zatajanie informacji przed lekarzem, co może przełożyć się na nieodpowiednią diagnozę.

Siódemka Mieczy Tarot – Miłość

W miłości Siódemka Mieczy zapowiada wiele intryg i tajemnic. Relacja, która nie jest szczera. Może być to budowanie relacji tylko w celu osiągania dla siebie korzyści. Karta wskazuje na zdrady, bawienie się czyimiś uczuciami, wykorzystanie.

7 Mieczy Tarot – Finanse

Pod kątem finansów Siódemka Mieczy jest ostrzeżeniem. To karta straty finansowej w wyniku oszustwa lub kradzieży. Utrata pieniędzy w związku przez niezachowanie odpowiedniej ostrożności. Podstępne metody kradzieży. Fałszywe propozycje inwestycji. Propozycje pożyczek na bardzo niekorzystnych warunkach.

Siódemka Mieczy Tarot – Praca

Siódemka Mieczy w pracy mówi o możliwości wykorzystania dóbr intelektualnych przez osoby, które chcą zyskać korzyści czyimś kosztem. Nieuczciwi współpracownicy, niezgrany zespół. Karta jest także symbolem plotek i pomówień w miejscu pracy.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99