6 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Szóstka Buław

Szóstka Buław w Tarocie jest dwudziestą ósmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta, która zapowiada sukces, zwycięstwo, wygraną. To czas, w którym wykonana praca przynosi fantastyczny efekt w postaci osiągnięcia celu i zyskania przy tym nie tylko satysfakcji duchowej, ale także namacalnych, materialnych korzyści. Rozpoczyna się dobra passa. Szóstka Buław jest zapowiedzią tego, że wszystko zacznie układać się po naszej myśli. Jest dobrym znakiem jeśli chodzi o sferę zawodową, bowiem mówi o zdobyciu wartościowych nagród, podwyżki, awansu czy nawet zdobycia wymarzonej pracy, do którego bardzo ciężko się dostać. To osiąganie tego, co wcześniej mogło wydawać się jako nieosiągalne – w każdej dziedzinie życia. Wygrane konkursy, przetargi, zawody. Czas, w którym można poczuć się jak zwycięzca.

6 Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Jowisz w Lwie
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Zwycięstwo
Inne nazwy: Szóstka Kijów, Szóstka Pałek

Rada: Bądź dumny z tego, co udało Ci się osiągnąć. Ciesz się uznaniem, bez wyrzutów sumienia.

Ostrzeżenie: Nie spoczywaj na laurach.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Wygrana, Sukces, Zdobycie zaszczytów, Bycie podziwianym przez innych, Zadowalający efekt ciężkiej pracy, Nagroda

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Rozczarowanie, Pycha, Przegrana, Zbyt wysokie oczekiwania, Wybujałe ego, Zbyt wysoko postawiony cel

Szóstka Buław w Tarocie jako osoba

Szóstka Buław oznacza osobę, która właśnie osiągnęła w swoim życiu ogromny sukces. Ktoś, kto ciężko pracował, być może nawet poświęcił swoje życie w kierunku osiągnięcia konkretnego celu i właśnie udało się mu to zdobyć. Osoba, która jest zwycięzcą, która coś wygrała, zdobyła – także dzięki pomocy od losu. Człowiek, który jest charyzmatyczny i zwraca na siebie uwagę innych.

6 Buław Tarot – Zdrowie

W przypadku zdrowia Szóstka Buław mówi przede wszystkim o problemami z ciśnieniem tętniczym. Zapowiada brak stabilizacji pod tym kątem. Wskazuje na zbyt wysokie lub zbyt niskie ciśnienie. Może wskazywać również ogółem na ciągłe skoki ciśnienia.

Szóstka Buław Tarot – Miłość

W miłości karta Szóstki Buław zapowiada polepszenie w relacji partnerskiej. Przezwyciężenie kryzysu w związku, dzięki zaangażowaniu w jej budowanie z obu stron. Podejmowanie inicjatyw, które przekładają się na odbudowanie uczuć i trwałość relacji, która daje poczucie spełnienia. Karta ta może również wskazywać na spore szanse w zdobyciu osoby, która nam się bardzo podoba.

6 Buław Tarot – Finanse

Bardzo dobra prognoza na finanse. Szóstka Buław mówi o odczuwalnie większych przypływach finansowych. Może zapowiadać różnego rodzaju wygrane w grach czy to liczbowych, losowych czy hazardowych. Zapowiada także większą sumę pieniędzy w związku z wygranym konkursem/przetargiem. Zwiększenie zarobków w pracy.

Szóstka Buław Tarot – Praca

Szóstka Buław pod kątem sfery zawodowej mówi przede wszystkim o wspięciu się na kolejny szczebel w karierze. Można spodziewać się propozycji awansu, pracy na wyższym stanowisku. Ukończenie pewnego projektu z dużym sukcesem. Mówi także o zdobyciu tej pracy, na której nam bardzo zależało.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99