7 MONET

Dwór Monet, Tarot

Siódemka Monet

Siódemka Monet w Tarocie jest siedemdziesiątą pierwszą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta mówiąca o zatrzymaniu, o martwym punkcie. To czas, w którym zwalniamy. Oczekujemy. Oczekiwanie na ważne wiadomości lub też efekty wcześniej wykonanych działań. Czas odpoczynku po cięższych wysiłkach. Wykorzystanie zaległego urlopu, by zregenerować swoje siły. Zwiastun rutyny. Siódemka Monet mówi również o długofalowych przedsięwzięciach, które będą wymagały przede wszystkim cierpliwego podejścia. Długoterminowe plany i wytrwałość w ich realizacji. Efekty, które będą widoczne z opóźnieniem. Sama karta mówi o odwleczeniu pewnych spraw w czasie.

7 Monet w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Saturn w Byku
Żywioł: Ziemia
Myśl przewodnia: Cierpliwość
Inne nazwy: Siódemka Denarów, Siódemka Pentakli

Rada: Bądź wytrwały, konsekwentny i cierpliwy.

Ostrzeżenie: Nie czekaj biernie.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Martwy punkt, Oczekiwanie na rezultat, Bierność, Cierpliwość, Brak spełnienia, Nadzieje na przyszłość, Odwleczenie w czasie

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Wymuszenie, Niekorzystna inwestycja, Praca bez zapłaty, Pragnienie szybkiego sukcesu, Brak cierpliwości

Siódemka Monet w Tarocie jako osoba

Osoba, o której mówi Siódemka Monet, to przede wszystkim ktoś cierpliwy, wytrwały i konsekwentny. To ktoś, kto potrafi czekać na rezultaty swojej pracy. Nie przyśpiesza niczego na siłę. Działa zawsze spokojnie. Ma przygotowany plan działania. To człowiek, który może mieć problem z tym, by upominać się o swoje. Ktoś, komu brakuje odwagi i pewności siebie. Osoba ta nie jest przebojowa, zwykle jest cicha i wycofana. Nie lubi się wyróżniać.

7 Monet Tarot – Zdrowie

Karta Siódemki Monet wskazuje na możliwość wystąpienia w organizmie różnego rodzaju stanów zapalnych. W przypadku odczuwanych dolegliwości należy ich nie bagatelizować, tylko czym prędzej skonsultować je z lekarzem. Karta mówi również o wydłużającym się oczekiwaniu na wyniki badań lub diagnozę, konieczność rozszerzenia zakresu badań.

Siódemka Monet Tarot – Miłość

W relacjach partnerskich Siódemka Monet mówi o monotonii. Związek, który jest rutynowy, w którym brakuje emocji. Relacja, która wcześniej się rozwijała, natomiast teraz utknęła w martwym punkcie. Karta wskazuje również na bierne czekanie aż pojawi się ktoś ciekawy, z kim można byłoby coś zbudować. Brak działania, brak inicjatywy ku temu, by kogoś takiego móc poznać.

7 Monet Tarot – Finanse

W sferze finansowej Siódemka Monet mówi o zastoju. To brak płynności finansowej. Przerwa w otrzymywaniu wypłat, zaleganie z wypłatą. Długie oczekiwanie na decyzje dotyczące pieniędzy lub też oczekiwanie na pieniądze za pracę, która była wykonana już dłuższy czas temu.

Siódemka Monet Tarot – Praca

Karta Siódemki Monet w rozkładzie na pracę wskazuje na zatrzymanie rozwoju. Moment, w którym nie dzieje się nic ciekawego, monotonne obowiązki. Miejsce, w którym nie można już bardziej rozwinąć skrzydeł. Oczekiwanie na rezultaty swojej pracy lub jej ocenę. Brak ciekawych propozycji na rynku pracy. Bierne oczekiwanie na to, aż pojawią się możliwości rozwoju zawodowego.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99