ŚWIAT

Tarot, Tarot Wielkie Arkana

XXI Świat

Świat w Tarocie jest dwudziestą drugą kartą, z przypisaną liczbą 21 i wchodzi w grupę Arkan Wielkich, jednocześnie ją zamykając. To koniec wędrówki Głupca. Przeszedł on przez wszystkie doświadczenia, odkrył przed sobą Świat. Świat, który daje nieskończoną paletę możliwości. Cele i zamierzenia zostały zrealizowane, ale to nie koniec życia i rozwoju. To tylko koniec pewnego cyklu w życiu. Teraz przyszedł czas na bardziej świadomy rozwój i korzystanie z nowych perspektyw, które się otwierają.

Świat w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Saturn
Żywioł: Ziemia
Liczba: 21
Myśl przewodnia: Spełnienie
Rada: Znajdź swoje miejsce we Wszechświecie.
Ostrzeżenie: Nie zatrzymuj się i nie zaprzepaszczaj nowych szans.

Świat Tarot – Znaczenie w pozycji prostej

Świat w pozycji prostej mówi o poczuciu spełnienia w życiu. To zrealizowanie swoich pragnień. Dobrnięcie do wyznaczonego przez siebie celu. Zapowiada czas nagród, tych materialnych, jak i w postaci otwarcia nowych możliwości. Wejście na kolejny etap, bardziej świadome życie. Sukcesy na wielu polach. Otwarty umysł i wykorzystywanie całej palety doświadczeń, do tego by rozwijać się dalej, harmonijnie, bez żadnych zakłóceń. Karta Świata może wskazywać także konkretnie na podróże, zwiedzanie świata.
Słowa kluczowe: Sukces, Otwartość, Świadomość, Świat, Nagroda, Przełomowe wydarzenia, Spełnienie, Rozwój

Świat Tarot – Znaczenie w pozycji odwróconej

Świat w pozycji odwróconej mówi o wewnętrznym poczuciu niespełnienia. Niemożność zrealizowania swoich marzeń. Błędne działania i decyzje, które blokują rozwój sytuacji. Desperackie działania, dyktowane brakiem wiary w siebie i lękami. Zamknięty umysł, brak tolerancji dla odmienności, skrajny konserwatyzm. Zamknięcie na nowości i na wykorzystywanie potencjałów. Tkwienie ciągle w jednym miejscu.
Słowa kluczowe: Stres, Konflikt, Agresja, Brak tolerancji, Słabość, Opóźnienie

Świat w Tarocie jako osoba

Świat wskazuje na osobę ekstrawertyczną, otwartą na nowe doświadczenia, z dużą ilością pasji i zainteresowań. Osoba, która cały czas poszerza swoje horyzonty i wiedzę. Człowiek tolerancyjny, kochający ludzi i zwierzęta.

Świat Tarot – Zdrowie

Świat może wskazywać na problemy związane z układem nerwowym i kłopotami z psychiką. Może wskazywać na depresje i lęki. Symbolizuje również nałóg tytoniowy.

Świat Tarot – Miłość

Karta Świat symbolizuje szczęśliwy związek, porozumienie i dobrą komunikację w relacji. Spełnienie uczuciowe. Może również wskazywać na ciążę.

Świat Tarot – Finanse

Świat pokazuje dobrą sytuację finansową oraz możliwości dodatkowego jej polepszenia. Możliwe nagrody, podwyżki, premie, dochody z więcej niż jednego źródła.

Świat Tarot – Praca

Karta Świata zapowiada pozytywny przełom w karierze zawodowej. To czas rozkwitu i pełnego rozwoju. Otrzymanie awansu lub bardzo korzystnej propozycji nowej pracy. Wskazuje też na pracę poza granicami kraju lub pracę, którą można wykonywać z każdego miejsca na ziemi.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99