RYCERZ KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Rycerz Kielichów

Rycerz Kielichów w Tarocie jest czterdziestą ósmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Rycerza Kielichów jest zapowiedzią nowych znajomości o podłożu uczuciowym. A uczucia te mogą pojawić się jak grom z jasnego nieba. Pojawiają się nagle i potrafią przewrócić życie do góry nogami. To namiętność i pożądanie. To flirty i wyznania. To deklaracje, które płyną prosto z serca. Trzeba jednak zachować w tym miłosnym uniesieniu odrobinę rozsądku i ostrożności. To, co przychodzi nagle, tak samo nagle może odejść. Perspektywa spalania się w miłosnym płomieniu wydaje się kusząca, ale skutki bywają bolesne. Warto zdać się na podpowiedź własnej intuicji. Realizować swoje potrzeby. Rycerz Kielichów zawsze goni w kierunku spełnienia swoich pragnień, marzeń i ambicji.

Rycerz Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Wodnika i pierwsze dwie trzecie Ryb
Żywioł: Ogień z wodą
Myśl przewodnia: Oczarowanie
Inne nazwy: Rycerz Pucharów

Rada: Podążaj w kierunku swoich najgłębszych motywacji.

Ostrzeżenie: Nie składaj deklaracji bez pokrycia. Najpierw upewnij się, jakie są Twoje prawdziwe uczucia – nie mów o nich pod wpływem silnego impulsu.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Otwartość na nowe kontakty, Namiętność, Płomienne uczucie, Nieumiejętność panowania nad emocjami, Flirt, Zakochanie, Świeże uczucie

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Powierzchowność, Niechęć do zaangażowania uczuciowego, Zwodzenie, Czarowanie, Manipulacja, Obojętność, Deklaracje bez pokrycia

Rycerz Kielichów w Tarocie jako osoba

Rycerz Kielichów jest osobą otwartą, chętną na nawiązywanie znajomości. To romantyk, flirciarz, ktoś kto pięknie potrafi mówić o uczuciach. Jednocześnie jest bardzo porywczy i niestabilny emocjonalnie. Nie zawsze panuje nad swoimi emocjami. Potrafi szybko obudzić w sobie płomienne uczucia, ale również szybko owe uczucia mogą w nim wygasnąć.

Rycerz Kielichów Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Rycerz Kielichów mówi przede wszystkim o problemach na podłożu psychiki i emocji. Może wskazywać na problemy z układem nerwowym. Stany psychiczne, które są bardzo zmienne, zwłaszcza przy zażywaniu substancji zmieniających stan świadomości.

Rycerz Kielichów Tarot – Miłość

Karta Rycerza Kielichów mówi o ciągłym poszukiwaniu miłości. To częste wchodzenie w relacje, ale też i szybkie ich kończenie. Poszukiwanie w miłości ideału. Karta zapowiada randki, flirty, nawiązywanie wielu nowych znajomości. Szybkie budzenie w sobie uczuć, jednak i szybkie ich wypalenie. Porywczość uczuciowa, która sprawia, że Rycerz Kielichów może składać szczerze deklaracje, jednak często może się z nich potem wycofywać.

Rycerz Kielichów Tarot – Finanse

W finansach Rycerz Kielichów mówi o odczuwalnej poprawie finansowej, w związku z zaangażowaniem w wiele różnych projektów zawodowych. To także szansa na pozbycie się ciążących zobowiązań finansowych. Poprawa finansowa, która pozwala na spłatę kredytów lub pożyczek od znajomych.

Rycerz Kielichów Tarot – Praca

Rycerz Kielichów stawia w pracy na ciągły rozwój. To szukanie nowych wyzwań, które pozwolą bardziej rozwinąć skrzydła. Dążenie do poklasku, uznania w oczach innych. Chęć rozwoju kariery i zdobycia sławy.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99