8 KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Ósemka Kielichów

Ósemka Kielichów w Tarocie jest czterdziestą czwartą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Przesłanie tej karty mówi o uświadomieniu. Jest to jeden z punktów zwrotnych w życiu. Czas, kiedy dostrzegamy, że obecne okoliczności, w których się znajdujemy, nie są dla nas sprzyjające. Dostrzeżenie, uświadomienie, ale i działanie. Ósemka Kielichów mówi o podejmowaniu kroków, by pójść w zupełnie nowym kierunku. Ważne jest jednak sprzątanie tego, co jest obecnie. Dlatego najpierw warto poukładać i pozamykać wszelkie sprawy, by z otwartą i czystą głową móc ruszyć do przodu. Te kroki nie są spowodowane szukaniem wrażeń na siłę. To przemyślane decyzje, to prawdziwa wewnętrzna potrzeba. Potrzeba rozwoju.

8 Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Saturn w Rybach
Żywioł: Woda
Myśl przewodnia: Odejście
Inne nazwy: Ósemka Pucharów

Rada: Odejdź od tego, co już nie daje Ci energii i spełnienia. Podążaj w kierunku tego, co nowe.

Ostrzeżenie: Pamiętaj, że odejście nie może być ucieczką. Przed podróżą po nowe, najpierw posprzątaj to, co zostawiasz za sobą.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Odejście, Nowy kierunek działań, Odpuszczenie, Rozstanie, Nowa droga życiowa, Zamykanie ważnych spraw, Robienie porządków

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Niechęć do zmian, Tkwienie w jednym miejscu, Niechęć do rozwoju, Strach przed zmianami, Chaos

Ósemka Kielichów w Tarocie jako osoba

Ósemka Kielichów mówi o osobie, która podejmuje odważne decyzje w swoim życiu, dotyczące tego, by zamykać za sobą drzwi do przeszłości, a otwierać te do przyszłości. Osoba, która potrafi odejść z miejsc i relacji, które są dla niej niesprzyjające. To ktoś, kto podejmuje śmiałe kroki ku temu, by się rozwijać. Człowiek lubiący poznawać nowe miejsca, podróżować.

8 Kielichów Tarot – Zdrowie

Ósemka Kielichów wskazuje na problemy zdrowotne, takie jak uzależnienia od alkoholu lub innych używek oraz te, które są tymi uzależnieniami wywołane. To także problemy na podłożu psychicznym, apatia, stany depresyjne.

Ósemka Kielichów Tarot – Miłość

Karta Ósemki Kielichów zapowiada oddalenie emocjonalne pomiędzy partnerami. Jest to zwiastun wypalenia uczuć i rozstania. Podejmowanie decyzje o odejściu.

8 Kielichów Tarot – Finanse

Ósemka Kielichów wskazuje na odpływy finansowe. Może być zapowiedzią koniecznego wydatku. Pogorszenie sytuacji finansowej poprzez brak regularnych wpływów.

Ósemka Kielichów Tarot – Praca

W pracy Ósemka Kielichów wskazuje na trudności w realizacji celów. Niesprzyjające i niezadowalające warunki współpracy – zarówno pod kątem finansów, obowiązków, otoczenia, jak i miejsca. Podejmowanie decyzji o zakończeniu współpracy z obecną firmą.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99