10 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Dziesiątka Buław

Dziesiątka Buław w Tarocie jest trzydziestą drugą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Dziesiątka Buław zapowiada ciężki okres, w którym da się odczuć przytłoczenie. To wykonywanie ciężkich, często wyczerpujących fizycznie zadań. Przeciążenie pracą, ale także innymi sytuacjami życiowymi. Zwykle dzieje się tak przez nas samych. Dziesiątka Buław mówi bowiem o pracoholizmie. O tym, że człowiek bierze zbyt wiele na swoje barki. W efekcie pozostaje w końcu przytłoczony zbyt dużą ilością zadań do wykonania. Może być odczuwalne poczucie bezsilności, jednak nie będzie to rzeczywiste poczucie. Karta Dziesiątki Buław mówi o tym, że nawet w bardzo ciężkich sytuacjach, pozostaje ta resztka sił, by móc się z nich powoli „wygrzebać”.

10 Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Saturn w Strzelcu
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Przytłoczenie
Inne nazwy: Dziesiątka Kijów, Dziesiątka Pałek

Rada: Działaj powoli, krok po kroku. Sukcesywnie wywiązuj się ze swoich zobowiązań.

Ostrzeżenie: Nie pozwól, by poczucie bezsilności sprawiło, że się poddasz.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Ciężka praca, Nagromadzenie trudności, Przytłoczenie, Przemęczenie, Poczucie bezsilności, Zbieranie się w sobie, Wykorzystywanie resztek sił

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Niechęć do pracy, Poszukiwanie wygody, Zrzucanie odpowiedzialności na innych, Bezrefleksyjne chwytanie „kilku srok za ogon”, Poddanie się

Dziesiątka Buław w Tarocie jako osoba

Osoba, którą reprezentuje karta Dziesiątki Buław, to przede wszystkim osoba przeciążona obowiązkami. Ma na swojej głowie wiele zadań, ale mimo wszystko sukcesywnie stara się je wszystkie wykonać. Osoba, która niemal ostatkiem sił dochodzi do celu. Człowiek honorowy, który za wszelką cenę stara się wywiązać z danej obietnicy, pomimo wielu trudności z tym związanych. To ktoś, kto jest aż nazbyt ambitny i poprzez to wziął na swoje barki zbyt dużo.

10 Buław Tarot – Zdrowie

Dziesiątka Buław w przypadku zdrowia mówi przede wszystkim o przeciążeniu całego organizmu. To przemęczenie, spadek energii i sił witalnych. Wskazuje przede wszystkim na obciążenia kręgosłupa i problemy z tym związane. W szczególności problemy z barkami.

Dziesiątka Buław Tarot – Miłość

W miłości Dziesiątka Buław mówi o problemach pomiędzy partnerami, które ciężko jest rozwiązać. To przytłoczenie relacją i drugą połową. Związek z osobą, która męczy. Zniechęcenie do podejmowania działań, w kierunku odbudowania relacji.

10 Buław Tarot – Finanse

Pod kątem finansów Dziesiątka Buław mówi o przytłoczeniu związanym ze zbyt dużą ilością wydatków bądź zbyt wysokimi wydatkami. Trudności ze spłatą zobowiązań. Spirala długów, z którą ciężko sobie poradzić.

Dziesiątka Buław Tarot – Praca

Dziesiątka Buław mówi o przytłoczeniu obecną pracą. Praca, która jest ciężka, wyczerpująca fizycznie i psychicznie. Zbyt duża ilość obowiązków. Konieczność pozostawania w pracy po godzinach bądź przenoszenie obowiązków zawodowych do domu.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99