PAŹ BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Paź Buław

Paź Buław w Tarocie jest trzydziestą trzecią kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Paź Buław mówi o dużej dynamice, aktywności, o ciekawości świata. To energia dziecka, które ma w sobie niespożyte pokłady energii i wciąż chce poznawać nowe rzeczy. To zapowiedź nowych, pasjonujących doświadczeń w życiu. Odwaga w podejmowaniu działań, choć bywa to naiwna odwaga. To działanie bez jakiejkolwiek refleksji nad ewentualnymi konsekwencjami. Przeżywanie wspaniałych przygód. Również duża doza kreatywności, tworzenie. To szeroka, niemal bezgraniczna wyobraźnia, dzięki której można stworzyć naprawdę wyjątkowe rzeczy. Paź Buław mówi również o tym, że niebawem nadejdą pozytywne wiadomości – te na które się czeka, ale także te które będą absolutną niespodzianką.

Paź Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Pora roku: Lato
Żywioł: Ziemia z ogniem
Myśl przewodnia: Ciekawość świata
Inne nazwy: Paź Kijów, Paź Pałek, Giermek Buław, Giermek Kijów, Giermek Pałek, Walet Buław, Walet Kijów, Walet Pałek

Rada: Sprawdzaj dostępne możliwości dla spożytkowania Twojego zapału i sił.

Ostrzeżenie: Nie angażuj się w działania, na które nie jesteś gotowy.

Słowa kluczowe w pozycji prostej
: Przygoda, Wyobraźnia, Kreatywność, Siły twórcze, Naiwność, Dynamika, Sztuka, Działania artystyczne, Głód nowych doświadczeń

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej
: Lekkomyślność, Zagubienie, Nadpobudliwość, Niekonsekwentne działanie, Impulsywne decyzje, Drażliwość

Paź Buław w Tarocie jako osoba

Paź Buław to młoda osoba, która jest pełna wigoru, energii i ciekawości. To ktoś, kto jest ciekawy dosłownie wszystkiego. Lubi przygody i wyzwania, choć nie do końca zwraca uwagę na ewentualne konsekwencje swoich czynów. Aktywny i bardzo radosny. Ktoś kto ufa niemal bezgranicznie.

Paź Buław Tarot – Zdrowie

Paź Buław w przypadku zdrowia mówi o niskiej odporności organizmu, co powoduje częste przeziębienia lub inne infekcje wirusowe. Mówi także o problemach ze wzrokiem. Ostrzega przed kontuzjami, choć takimi które nie są specjalnie groźne i nie powodują długotrwałych konsekwencji.

Paź Buław Tarot – Miłość

W miłości Paź Buław mówi przede wszystkim o nowych znajomościach, które są intensywnie rozwijane już od samego początku. Zwykle jednak ta intensywność szybko spada. Relacje, które przynoszą powiew świeżości do życia. To poszukiwanie nowych wrażeń w sferze uczuciowej i seksualnej.

Paź Buław Tarot – Finanse

Paź Buław mówi o możliwości zarobienia większej sumy pieniędzy, jednak te pieniądze nie utrzymają się na długo. To lekka ręka do wydawania, często na nieprzemyślane produkty i usługi.

Paź Buław Tarot – Praca

Karta Pazia Buław zapowiada pojawienie się nowych propozycji pracy. Także nowych pod kątem branży, z którą do tej pory byliśmy związani. Prace sezonowe, prace dodatkowe. Przedsięwzięcia, które mają określony, zwykle krótki czas realizacji.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99