9 KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Dziewiątka Kielichów

Dziewiątka Kielichów w Tarocie jest czterdziestą piątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta Dziewiątki Kielichów jest kartą szczęścia, radości, poczucia spełnienia. To dojście do takiego punktu, w którym czujemy, że osiągnęliśmy już wszystko. Czy to prawda? Niekoniecznie. Pomimo poczucia pełni, brakuje tutaj tego jednego kielicha. Zawsze jest do osiągnięcia coś więcej. Choć przy tej karcie zatrzymujemy się i upajamy tym, co obecnie udało nam się zdobyć. To czas obfitości i odcinania kuponów. Także czas odpoczynku. To życiowa wygoda. W tym wszystkim jest jednak zapatrzenie na to, by dostarczać sobie jak najwięcej rozrywek i przyjemności. Głównie tych cielesnych. To nadmierne wykorzystywanie swojego ciała, poprzez nadużywanie alkoholu lub innych używek. To także seks – jednak taki, który nie ma zbyt wiele wspólnego z uczuciową więzią. Jest traktowany jako zaspokojenie fizycznej potrzeby. Dziewiątka Kielichów mówi także o egoizmie, nastawieniu na czerpanie przyjemności tylko dla siebie samego.

9 Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Jowisz w Rybach
Żywioł: Woda
Myśl przewodnia: Nieumiarkowanie
Inne nazwy: Dziewiątka Pucharów

Rada: Rób to, co sprawia Ci przyjemność.

Ostrzeżenie: Nie zapominaj o ważności złotego środka. Nie roztrwaniaj swojej całej energii bez wyższego celu.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Swoboda, Korzystanie z życia, Pozorne spełnienie, Wygody życiowe, Brak umiaru, Obfitość, Uciechy cielesne, Zadowolenie

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Stawianie granic sobie i innym, Skromność, Pokora, Cieszenie się z małych rzeczy

Dziewiątka Kielichów w Tarocie jako osoba

Dziewiątka Kielichów mówi o osobie, która uwielbia wygodę. To ktoś, kto posiada wiele dóbr materialnych i skupia się na ich wykorzystywaniu. Człowiek z podejściem egoistycznym, nastawiony na czerpanie. Ktoś, kto nie zna umiaru, lubi przepych, luksus. Konsumpcjonista.

9 Kielichów Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Dziewiątka Kielichów wskazuje na problemy z nadwagą, spowodowane niewłaściwą, najczęściej zbyt obfitą dietą. Może wskazywać także na problemy związane z korzystaniem z używek.

Dziewiątka Kielichów Tarot – Miłość

Dziewiątka Kielichów mówi o relacjach, które są budowane przede wszystkim na poziomie fizyczności. To wchodzenie w relację dla zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. W związkach wskazuje na poczucie własnego spełnienia, jednak brak refleksji nad tym, czy druga strona również czuje to spełnienie.

9 Kielichów Tarot – Finanse

W rozkładzie na finanse Dziewiątka Kielichów mówi o obfitości, o dużych przypływach. Sytuacja, która daje poczucie stabilizacji i spełnienia. Ale to także wydawanie pieniędzy bez umiaru. Inwestowanie w swoje przyjemności. Wydawanie pieniędzy na produkty i usługi, które dają jedynie chwilową radość.

Dziewiątka Kielichów Tarot – Praca

Karta Dziewiątki Kielichów mówi o bezpiecznej i wygodnej pozycji w pracy. Dojście do takiego poziomu, w którym niczym nie musimy się już przejmować. Wszystko idzie zgodnie z założeniami, nie trzeba zanadto się starać. Wystarczy dać z siebie minimum. Karta wskazuje także na skłonność do wysługiwania się innymi osobami.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99