PAŹ KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Paź Kielichów

Paź Kielichów w Tarocie jest czterdziestą siódmą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Przesłanie tej karty mówi o poznawaniu siebie i otoczenia. Odkrywanie w sobie uczuć i emocji. Otwieranie ich. Nawiązywanie nowych znajomości. Chęć poznawania ludzi na głębszym poziomie, nie tylko pozornie. Kiedy Paź Kielichów pyta „Jak się czujesz?”, to nie robi tego tylko po to, by podtrzymać rozmowę. Naprawdę chce poznać jakie emocje Ci obecnie towarzyszą. Komunikacja przy tej karcie jest bardzo istotna. Sama karta zapowiada intensywne rozmowy, wymianę wiadomości, głębokie konwersacje. To też odkrywanie w sobie wrażliwości i oswajanie jej. Zainteresowanie sztuką, a także rozwijanie swoich artystycznych talentów. Szukanie zajęcia, które będzie dawało możliwość samoekspresji.

Paź Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Pora roku: Jesień
Żywioł: Ziemia z wodą
Myśl przewodnia: Wrażliwość
Inne nazwy: Paź Pucharów, Giermek Kielichów, Giermek Pucharów, Walet Kielichów, Walet Pucharów

Rada: Odkrywaj przyjemności i radość w małych rzeczach i drobnych gestach.

Ostrzeżenie: Nie ignoruj rad osób, które są bardziej doświadczone od Ciebie.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Wrażliwość, Łagodne usposobienie, Romantyzm, Pierwsza miłość, Nowe zauroczenie, Odkrycie nowego talentu, Artyzm

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Zazdrość, Strach przed zakochaniem, Brak akceptacji swoich uczuć, Burzliwość, Naiwność

Paź Kielichów w Tarocie jako osoba

Karta Pazia Kielichów zwykle wskazuje na bardzo młodą osobę, która optymistycznie i nieco naiwnie podchodzi do świata i ludzi. To osoba bardzo empatyczna, zawsze chętna do pomocy. Łatwo angażuje swoje uczucia i emocje, a tym samym bardzo łatwo ją zranić. To ktoś bardzo wrażliwy, delikatny, o bardzo łagodnym usposobieniu. Osoba z uzdolnieniami artystycznymi, pasjonat.

Paź Kielichów Tarot – Zdrowie

Paź Kielichów wskazuje na problemy zdrowotne związane z wiekiem dziecięcym. Może symbolizować zaburzenia emocjonalne. Mówi również o skłonności do przeziębień i innych infekcji.

Paź Kielichów Tarot – Miłość

Karta Pazia Kielichów wskazuje na budowanie relacji z zaangażowaniem, poświęcanie się dla partnera. Miłość jako priorytet w życiu. Zapowiada wchodzenie w nową relację mając już otwarte uczucia na tę osobę. Romans pełen namiętności i uczuciowości. Częste rozmowy, wymiana wiadomości pomiędzy partnerami.

Paź Kielichów Tarot – Finanse

W sferze finansowej Paź Kielichów zapowiada dobry czas. Mówi o przypływach finansowych, choć takich które nie są priorytetem. Paź Kielichów wskazuje również na rozdawanie swoich pieniędzy i dóbr, udzielanie pożyczek bez refleksji nad tym, czy dana osoba zwróci pożyczoną rzecz bądź pieniądze.

Paź Kielichów Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę Paź Kielichów oznacza zamiłowanie do swojej pracy. Wybieranie pracy w oparciu o to, czy będzie ona przynosiła poczucie satysfakcji i rozwoju, niepatrzenie na potencjale zyski finansowe z niej płynące.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99