8 BUŁAW

Dwór Buław, Tarot

Ósemka Buław

Ósemka Buław w Tarocie jest trzydziestą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Ósemka Buław to przede wszystkim szybkość. Zapowiada fakt, że sprawy nabiorą odpowiedniego tempa. To wejście w energię dynamiki, która nie pozwoli stać i czekać. To czas działania. Impulsywnego i prężnego działania. To bieg, to lot, to pęd. Karta mówi o tym, że w życiu będzie działo się teraz sporo. To czas, w którym będziemy zaangażowani w wiele przedsięwzięć jednocześnie. Będzie to natłok wydarzeń, jednak taki, który nie przytłoczy. Pewne rzeczy mogą być w tym pędzie bagatelizowane. To także przemieszczanie się, częste zmiany miejsca pobytu, podróże. Nawiązywanie wielu nowych kontaktów. Zwykle będą to kontakty w sferze internetowej. Ósemka Buław mówi o rozmowach telefonicznych, wymianie SMS-ów czy wiadomości na różnego rodzaju komunikatorach.

8 Buław w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Merkury w Strzelcu
Żywioł: Ogień
Myśl przewodnia: Szybkość
Inne nazwy: Ósemka Kijów, Ósemka Pałek

Rada: Otwórz się na nowe doświadczenia. Wprowadź do swojego życia więcej aktywności.

Ostrzeżenie: Nie ingeruj w coś, co jest prawidłowo ułożone. Nawet drobna zmiana, może całkowicie zmienić rozwój sytuacji.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Dynamika, Ruch, Aktywność, Szybkość, Rozwój, Komunikacja, Śmiałość, Inicjatywa

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Agresja, Brak wytrwałości, Przytłoczenie, Niezrozumiała komunikacja, Niechęć do rozwoju

Ósemka Buław w Tarocie jako osoba

Ósemka Buław mówi o osobie bardzo spontanicznej, komunikatywnej, aktywnej i szybkiej. To taki „człowiek torpeda”. Osoba, która jest w wielu miejscach naraz. Ma bardzo dobrą podzielność uwagi, może zajmować się wieloma rzeczami jednocześnie. Ktoś, kto często zmienia swoje miejsce pobytu.

8 Buław Tarot – Zdrowie

Ósemka Buław mówi o problemach, które zwykle są niegroźne, które w bardzo łatwy i szybki sposób można wyleczyć. Mówi o nagłych dolegliwościach, które pojawiają się znikąd, a też często przechodzą samoistnie, bez stosowania specjalistycznego leczenia.

Ósemka Buław Tarot – Miłość

W sferze uczuciowej Ósemka Buław mówi o szybkich, krótkich relacjach. To przelotne znajomości, które mogą być intensywne, ale nie potrwają zbyt długo. Relacje oparte głównie na podłożu seksualnym, bez zaangażowania uczuciowego. Wskazuje również na relacje, które są nawiązywane drogą internetową. Kontakty wirtualne, flirty z wieloma osobami jednocześnie. Poszukiwanie znajomości na portalach i aplikacjach randkowych.

8 Buław Tarot – Finanse

Ósemka Buław to szybkie zarabianie i szybkie wydawanie. Podejmowanie nowych inwestycji oraz szybkie z nich zwroty. Zarobki z wielu źródeł jednocześnie. Pieniądze, które zarabia się w internecie. Wirtualne waluty.

Ósemka Buław Tarot – Praca

W przypadku pracy Ósemka Buław mówi o podejmowaniu wielu różnych inicjatyw. Uczestniczenie w wielu przedsięwzięciach – zwykle tych krótkotrwałych, które dają szybki efekt. Zaangażowanie w poszukiwanie pracy, które przekłada się na zdobycie ciekawych propozycji. Praca zdalna, praca w internecie.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99