KRÓLOWA KIELICHÓW

Dwór Kielichów, Tarot

Królowa Kielichów

Królowa Kielichów w Tarocie jest czterdziestą dziewiątą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Przesłaniem tej karty jest przede wszystkim empatia, zdolność współodczuwania, zrozumienie. To umiejętność słuchania, bez oceniania. Szczera chęć niesienia pomocy. Królowa Kielichów nosi w sobie ogrom miłości. I bardzo chętnie się tą miłością dzieli. To budowanie szczerych i emocjonalnych więzi, zarówno partnerskich, jak i przyjacielskich. Karta mówi o szczęśliwym związku i dbaniu o to, by temperatura uczuć nie spadała. Czasami jest to również zatracenie się w uczuciowości, patrzenie na wszystkie sytuacje życiowe z poziomu serca.

Królowa Kielichów w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Ostatni trygon Bliźniąt i pierwsze dwie trzecie Raka
Żywioł: Woda z wodą
Myśl przewodnia: Zrozumienie
Inne nazwy: Królowa Pucharów

Rada: Kieruj się tym, co podpowiada Ci serce.

Ostrzeżenie: Pilnuj, by Twoja wrażliwość i empatia nie były zachętą do wykorzystywania Twojej pomocy.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Miłość, Uczuciowość, Wrażliwość, Empatia, Chęć niesienia pomocy, Uczciwość, Współodczuwanie, Zrozumienie

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Zatracenie w uczuciach, Zagubienie, Powierzchowne ocenianie innych, Plotkowanie, Materializm

Królowa Kielichów w Tarocie jako osoba

Królowa Kielichów to kobieta o dużej wrażliwości i empatii. To kobieta dobroduszna i przepełniona pozytywnymi uczuciami. Kobieta zakochana, obdarzająca miłością wszystkich dookoła. Miłość jest dla niej życiowym priorytetem. Zarówno miłość partnerska, ale także miłość do innych ludzi i zwierząt. Karta Królowej Kielichów mówi o kobiecie, która pracuje z ludźmi, pomagając im.

Królowa Kielichów Tarot – Zdrowie

W rozkładzie na zdrowie karta Królowej Kielichów sygnalizuje problemy związane z układem pokarmowym, zwłaszcza w górnej jego części. Mogą pojawić się dolegliwości związane z żołądkiem.

Królowa Kielichów Tarot – Miłość

Królowa Kielichów oznacza oddanie się sferze miłości. To pielęgnowanie w sobie pozytywnych uczuć i emocji. Budowanie silnych, trwałych więzi. Dbanie o relację i partnera. Dążenie do relacji, która będzie dawała poczucie spełnienia i bezpieczeństwa. Angażowanie się w budowanie relacji, ciągłe starania o to, by związek był szczęśliwy i trwały.

Królowa Kielichów Tarot – Finanse

W sferze finansowej Królowa Kielichów jest zapowiedzią dobrej sytuacji. To umiejętność zdobywania pieniędzy, ale także dbanie o ich przepływ. To wydawanie, czasami także pod wpływem emocji. Królowa Kielichów wykorzystuje swoje pieniądze, by pomagać innym.

Królowa Kielichów Tarot – Praca

W pracy Królowa Kielichów zapowiada przede wszystkim dobrą, niemal rodzinną atmosferę w miejscu, w którym wykonuje się obowiązki zawodowe. Stawianie na dobre kontakty międzyludzkie, pracę zespołową. Karta może wskazywać na pomoc ze strony szczerej, dobrej kobiety.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99