6 MIECZY

Dwór Mieczy, Tarot

Szóstka Mieczy

Szóstka Mieczy w Tarocie jest pięćdziesiątą szóstą kartą i wchodzi w grupę Arkan Małych. Karta mówiąca o ucieczce, o odcinaniu się od trudnych spraw, potrzebie zostawienia za sobą trudnej przeszłości. To wejście na pokład statku i odpłynięcie od tego, co obecnie otacza. Problem jednak w tym, że nie chwytamy steru. To brak konkretnego planu, brak realnego działania. Odpuszczenie, zdanie się na to, co przyniesie los. Oddanie władzy nad sobą. Oddanie wolnej woli i możliwości kierowania swoim życiem. Niechęć do brania odpowiedzialności za swoje czyny. Oddając sprawy w ręce losu, zawsze potem łatwiej zrzucić na niego winę za niepowodzenia. Szóstka Mieczy mówi także o podróżach, o wyjeździe w odległe miejsce, o zmianie miejsca zamieszkania. Nowe miejsce, które ma przynieść możliwość rozpoczęcia nowego życia, z dala od obecnych problemów.

6 Mieczy w Tarocie – Informacje ogólne

Astrologia: Merkury w Wodniku
Żywioł: Powietrze
Myśl przewodnia: Odpuszczenie

Rada: Pamiętaj o tym, że jesteś kowalem własnego losu.

Ostrzeżenie: Nie oddawaj kontroli nad swoim życiem.

Słowa kluczowe w pozycji prostej: Podróż, Przeprowadzka, Przemieszczanie się, Brak kontroli, Zdanie się na los, Ucieczka od problemów

Słowa kluczowe w pozycji odwróconej: Tkwienie w jednym miejscu, Nieradzenie sobie z trudną sytuacją, Nieumiejętność zostawienia za sobą trudnej przeszłości

Szóstka Mieczy w Tarocie jako osoba

Karta Szóstki Mieczy wskazuje na osobę, która pragnie zmienić coś w swoim życiu. Pragnie uciec od przeszłości, zamknąć ją za sobą. Może jej jednak brakować mocy sprawczej. Często poddaje się temu, co przyniesie jej los. To także symbol człowieka, który jest daleko. Ktoś kto jest oddalony od nas fizycznie lub emocjonalnie.

6 Mieczy Tarot – Zdrowie

W zdrowiu Szóstka Mieczy zapowiada poprawę na tle kondycji psychicznej. Może wskazywać również na problemy ze swobodnym oddychaniem. Dolegliwości w obrębie głowy i zatok.

Szóstka Mieczy Tarot – Miłość

W miłości Szóstka Mieczy jest symbolem relacji, które są prowadzone na odległość. Pokonywanie trudów wiążących się z brakiem fizycznej bliskości między partnerami. Karta mówi także o oddaleniu emocjonalnym od swojej drugiej połowy.

6 Mieczy Tarot – Finanse

Karta Szóstki Mieczy wskazuje na możliwości zarobienia pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Zarabianie na inwestycjach lub też na działaniach w sferze internetu. Sytuacja finansowa nie będzie jednak w pełni zadowalająca.

Szóstka Mieczy Tarot – Praca

W rozkładzie na pracę Szóstka Mieczy mówi o nadchodzących zmianach. Podejmowanie decyzji o zmianie pracy w danej firmie lub zmianie branży, zmianie kierunku swojego rozwoju. Szóstka Mieczy wskazuje również na pracę poza miejscem zamieszkania. Wyjazd zagranicę w celu znalezienia lepiej płatnej pracy.

Udostępnij

Aktualności

Social media

Kontakt do mnie

Telefon

85 674 64 99